Kdo Vám bude hlídat kočičáka?

Naprosto chápu, že jen tak někomu nesvěříte klíče od svého domova, natož péči o Vašeho kočičího parťáka. Pojďte mě trochu blíže poznat, než se potkáme osobně… Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu na Jihočeské univerzitě a mým hlavním zaměstnáním je vědecká práce na Hydrobiologickém ústavu v Českých Budějovicích. Domluvím se anglicky a německy.

Od roku 2014 se ve svém volném čase věnuji opuštěným kočkám pod spolkem Kočky České Budějovice, z. s. Mým domovem prošlo od té doby několik stovek koček, kterým jsem poskytla veškerou potřebnou péči a dočasný domov, než našly ten svůj opravdový (pět kočičáků ho našlo u mě) – sledovat náš občas bláznivý život můžete na mém osobním instagramu

Mám zkušenosti s plachými, bázlivými a nemocnými kočkami, poradím si s odchovem těch úplně nejmenších koťátek, i s péčí o kočičí seniory. Ke každé kočce přistupuji individuálně, respektuji její potřeby a nároky. V tomto směru se aktivně vzdělávám, studuji odbornou literaturu a účastním se českých i zahraničních kurzů a seminářů.

 

Hlídání koček v Českých Budějovicích
"Všem na hlídání doporučuji tuto moc milou dámu.
I naše kočičí stresandy byly velice spokojené a my také."
Hlídání koček v Českých Budějovicích
Majitelka
Prskynky
"Naše kočičky se už vyloženě těší, až vypadneme na dovolenou,
že zase přijde tato úžasná hlídací teta."
Hlídání koček v Českých Budějovicích
Majitelka
Buchtelky a Laurinky

Zaujala jsem Vás? Pojďme se poznat osobně!

Mgr. Anna Matoušů, PhD. (IČO: 14264552)

+420 777 148 532

info@hlidaniprokocku.cz

Na mých sociálních sítích se toho (nejen o mně) dozvíte víc – sdílím rady, tipy a zajímavosti z kočičího světa, tak se přidejte!